Всі статті

  • Все, що потрібно знати про стерилізацію кішки

    Якщо під час огляду ветеринар каже, що варто провести стерилізацію вашої кішки, але ви мало обізнані з цього питання, значить дана стаття для вас. Що таке стерилізація та як вона впливає на стан, розвиток тварини? Про це далі.
  • «Плюси» та «мінуси» супер-преміум кормів для собак

    Здоровий вихованець приносить радість його господареві. Правильно організоване, повноцінне харчування, добре ставлення з боку господарів, своєчасний вигул чотирилапого улюбленця – ось і все, що потрібно, щоб тварина була досить своїм існуванням.
  • Чим годувати кішок: сухим чи вологим кормом

    Якщо це повноцінні корми, різниці немає, що саме купувати. Частина вологих кормів випускається як частування. Вивчайте список інгредієнтів, щоб не помилитись. Якщо ви не можете розібратися, то уточнюйте призначення корму у продавця.
  • Склад сухого корму для собак

    Безперечна зручність використання сухого корму приваблює багатьох власників собак. У вдумливих господарів відразу постає питання: це продукт постійного вживання чи його можна давати періодично? Щоб відповісти на таке питання, слід розібратися, із чого складається готова їжа для свійських тварин.
  • Сухий корм чи «натуралка»

    Бажаючи мати вдома чотирилапого вихованця, вам доведеться вирішити, як його годувати: їжею «з людського столу» (тим, що самі їсте, готувати окремо для кота собаки) або купувати готові корми (сухі, вологі). Кожен метод має певні переваги, а й недоліки. Розбираємо докладно.
  • Особливості годування цуценят

    Цуценята, яким 3 тижні і старше, можуть переходити на самостійне харчування. Яким воно має бути? Скільки разів давати їжу на добу? Що можна і що не можна їм у цей період? На ці питання надамо відповіді від профільних спеціалістів.
  • Надмірна вага у собак та котів

    Чому тварини набирають вагу. Як визначити, що домашній улюбленець давно подолав планку нормальної ваги. Що пропонується для вихованців зі значною вагою
  • Як годувати кошеня

    До 3-х місяців шлунок підростаючого кошеня може перетравлювати готову їжу, що випускається виробниками. У цей період кошеня вже отримала початковий імунітет, а його організм готовий до нових варіантів їжі. Важливо, щоб власник тварини розумів, що кошеня потрібен певний корм, адже він активно зростає та витрачає значну кількість енергії