Cупер преміум харчування для котів і собак

Наша мета - здоров'я і благополуччя ваших вихованців

За більш ніж 60-ти річну історію, ми змогли накопичити колосальний досвід і заробити довіру покупців. Але ми не зупиняємося на досягнутому і постійно поповнюємо скарбничку наших конкурентних переваг, які стали для нас строгими правилами

 • Без барвників Наші корми не містять штучних хімічних барвників. Колір крокет залежить тільки від пігментів, які є в натуральних овочевих інгредієнтах.
 • Безпека Лабораторії MORANDO оснащені найсучаснішим обладнанням, яке забезпечує необхідний контроль якості сировини і готової продукції.
 • Орієнтир для інших виробників MORANDO є одним із засновників і перших членів ASSALzoo - Національної Асоціації Виробників Продуктів Харчування для домашніх тварин.
 • Без дослідів на тваринах Ми не проводимо випробування на тваринах. Ми любимо тварин не лише на словах, а й на ділі!
 • Віримо в силу природи Ми створили My-Nat Pro - натуральну суміш природних компонентів, яка виступає природним консервантом, дозволяючи повністю відмовитися від штучних.
 • Відповідаємо стандартам Вся продукція MORANDO сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та IFS.
 • Без консервантів Наші продукти не містять штучних консервантів, завдяки унікальним властивостям інгредієнтів наших кормів і сучасним технологіям виробництва.
 • Турбота про навколишнє середовище Одним з найбільш важливих аспектів для нас є тісний зв'язок з природою. Тому всі наші виробництва працюють з ретельним дотриманням екологічних норм.
 • Без ГМО Наші продукти не містять генно-модифікованих організмів.
 • 100% Made in Italy Корми MORANDO виробляється на власних заводах в італійських містах Андезенно і Мольффета. Ми не купуємо сировину за кордоном, щоб з гордістю заявляти:

  MORANDO - 100% Made in Italy!

Правильне харчування для домашніх тварин

Приймаючи в сім'ю кішку чи собаку, ви повністю відповідаєте за домашнього вихованця. Він стає членом сім'ї, має право на якісне харчування, правильний догляд та місце для сну.

Багато хто вже чув про італійський корм супер-преміум класу. Він обганяє за якістю та голосами покупців низку інших західних брендів. Ми допоможемо розібратися, що це: реклама чи справді дуже корисний, дуже смачний продукт, який ваша тварина покохає з першого разу.

Здоров'я чотирилапого улюбленця залежить від якості їжі. Тварина, проживаючи разом із господарями, харчується лише тим, що йому дають. Вихованцю, як і будь-якій живій істоті, потрібне збалансоване харчування. Таке, у якому є необхідний добовий раціон вітамінів, мікроелементів та інших корисних добавок.

Рекомендуємо вибрати італійський корм супер-преміум класу. Чи ви й надалі готові виявляти самостійну турботу про їжу кота, собаки? Дайте разом проаналізуємо, що правильніше, краще та зручніше для господаря, а також його маленького/великого друга.

Легко чи складно організувати правильне харчування

Намагатися годувати домашню тварину з урахуванням рекомендацій ветеринарів дуже обтяжливо. Потрібно придбати різноманітні продукти, правильно їх готувати, вміти дозовано відміряти на електронних вагах. І так – кожну порцію їжі! А якщо якихось компонентів недостатньо, то купувати у ветеринарній аптеці окремі продукти. Це непросто робити пенсіонеру чи домогосподарці, а для працюючої людини взагалі стає складним процесом

Легший шлях – придбання готової продукції певного типу тварини.

Які бувають види готової їжі для вихованців
Розглянемо Morando, супер-преміум корм для собак та кішок.

 • Продукт випускають у сухій фракції, подрібненим складом (паштет) та з неоднорідним вмістом (шматочки м'яса, риби, птиці в желе).
 • Лінійка товарів поділена за віком, ваговими характеристиками тварин, особливими потребами. До останніх належать:


- Алергічні реакції на певні компоненти;

- лактаційний період після пологів;

- спеціальні потреби (виведення шерсті зі шлунка, зміцнення кісток, добавки до італійського корму супер-преміум класу, що враховують особливий стан травної системи).

 • Упаковка розрахована на 1-2-разове застосування або протягом тривалого часу. Перший вид зручний для домашнього застосування, годування тварин у дорозі як делікатес. Другий підійде для щоденного застосування та особливо зручний, коли у сім'ї є кілька тварин однієї породи.

Morando: супер-преміум корм для собак та котів створюється в особливих умовах

Про компанію Morando у 40-х роках минулого століття знали лише італійці. Вона спеціалізувалася на заготівлі рослинної продукції, що вирощується на полях. Популярність принесла нова ідея, яку Енріко Морандо дізнався у Європі та вирішив якнайшвидше реалізувати.

Через років було збудовано та запущено в дію завод з виготовлення кормів у консервах. Трохи пізніше з'явилася ще виробнича потужність, яка створювалася для виготовлення товарів на експорт. Продукція цінується недаремно.

Чим славиться італійський корм супер-преміум класу

 1. Сучасне обладнання забезпечує автоматизацію виробництва.
 2. На завод привозять свіжі продукти, які використовуються протягом 24 годин.
 3. Усі компоненти проходять сировинний та фінішний контроль.
 4. М'ясні та рибні складові приготовані у такому вигляді, щоб не втрачати харчової цінності. Введено режим термічних процесів, що щадять. Для паштетів застосовується обробка парою в середовищі високого тиску, яка перетворює сирий продукт на легко засвоюваний, не руйнуючи вітамінно-мінеральний комплект.
 5. У Morando (супер-преміум корму) аромат зберігається не за рахунок введення хімічних добавок, а через герметичність упаковки.
 6. Смаковий букет зберігається запровадженням оптимальної кількості яловичого жиру.
 7. Цеоліт видаляє шкідливі продукти, що виникають під час обміну речовин, вдихання загазованого повітря, накопичення радіоактивних включень та наслідків прийому фармацевтичних препаратів (під час лікування захворювань, під час проведення операцій).
 8. Докозагексоєнова кислота позитивно впливає на густоту та блиск вовни, покращує кровотворні процеси. Тварина виглядає доглянутою та повною сил.
 9. Формула My-Nat Pro виключає використання синтетичних добавок, що продовжують термін використання кормів.
 10. У продукції відсутні барвники, що імітують м'ясо, риби.

Професійний підхід починається з етапу придбання складових. Італійський корм супер-преміум класу – це точно розраховані, емпірично підтверджені та неодноразово перевірені продукти. Вони вирішують всі питання, пов'язані з заповненням організму вихованця комплексом корисних речовин.

Вашому коту, собаці не потрібні аптечні вітаміни, засоби для періодичного очищення шлунка. Травлення проходить легко, без побічних симптомів. Вказаної кількості корму на один прийом вистачає, щоб вихованець не голодував, добре набирав вагу, не повнів за достатньої фізичної активності. Для собак та котів, які мало рухаються, пропонується трохи інший склад.

4 серії Morando : супер-преміум корми для собак та кішок

Для клієнтів пропонується 4 лінійки: Mio Cane, Mio Gatto («Для моєї собаки», «Для моєї кішки») та Miglior Cane, Miglior Gatto («Для найкращої собаки» «Для найкращої кішки»).

Перший вид є універсальним: він представлений класичними складами, які набувають для котів та собак будь-якої породи, віку та ваги.

Другий вид Morando супер-преміум кормів має розширений номенклатурний ряд. Він враховує основні та окремі потреби свійських тварин. Крім вищезгаданих класифікацій, має окремі товари, призначені для кошенят (цуценят), народжених мам, кастрованих тварин, особин у віці. Деяким породам підходить тільки тваринний білок, тому для щоденного раціону випускають окремі монокорми. Харчові варіанти Mio Gatto відносяться до професійного спрямування харчування.

Наша компанія реалізує італійський корм преміум та супер-преміум класу. Пряма доставка від виробника унеможливлює підвищення цін у ланцюжку посередників. Сертифікована їжа для котів та собак створить сприятливі умови для їхнього зростання, розвитку, виношування майбутніх малюків, а також профілактичної підтримки при лікуванні.