Собака не хоче їсти сухий корм

Собака не хоче їсти сухий корм

Існує кілька можливих причин, через які собака може відмовлятися від сухого корму:

 

Проблеми зі здоров'ям

Собака може відмовлятися від їжі через проблеми із зубами, шлунком або кишечником. Якщо ви помічаєте, що собака відмовляється від їжі протягом тривалого часу, це може бути ознакою хвороби, і вам слід звернутися до ветеринару.

 

Звичка до іншої їжі

Якщо собака раніше їла інший корм (наприклад, консерви або "натуралку"), він може просто не розуміти, що сухий корм - це також їжа.

 

Перегармонізація

Собака може бути перегармонізована - це відбувається, коли вона отримує занадто багато ласощів або їжі між основними прийомами їжі, і втратить інтерес до основної їжі.

 

Стрес

Зміни в навколишньому середовищі або режимі дня, наприклад, переїзд або зміна розкладу годівлі, можуть спричинити стрес у собаки, що може призвести до втрати апетиту.

 

Застарілий продукт

Якщо корм був відкритий і зберігався протягом тривалого часу, він може втратити свою привабливість для собаки.

 

Ось деякі поради, які допоможуть вам пробудити інтерес вашого вихованця до сухого корму:

1. Переконайтеся, що собака не має проблем зі здоров'ям, які можуть бути протипоказанням для годування сухими кормами. Це лише один візит до ветеринара, який точно не нашкодить і допоможе підібрати підходящий саме для вашого вихованця корм.

2. Обов'язково поступово переводьте вашого собаку зі звичного для нього корму на новий. Цим правилом нехтують 90% власників собак і навіть багатьом щастить перейти на новий корм без проблем, проте якщо проблеми виникають, власники тварин рідко пов'язують їх з тим, що самі порушили це важливе правило: Собака не їсть - "це якийсь не такий корм"; Собаку нудить - "корм зіпсований"; У собаки пронос - "корм не підійшов". Якщо ви впізнали себе в наведених прикладах, ми вас з цим не вітаємо, а ще раз нагадуємо правила переходу на новий корм: Додайте новий корм до порції старого корму в пропорції 25% нового корму і 75% старого корму. Спостерігайте за реакцією собаки, якщо не виникає проблем із травленням та алергічних реакцій, поступово збільшуйте частку нового корму протягом 7-10 днів, поки новий корм повністю не замінить старий.

3. Будьте більш відповідальні, коли під час вашого прийому їжі собака "сверлить вас поглядом", випрошуючи шматочок сиру чи ковбаски. По-перше, це не тільки питання годування, а й виховання - не можна, отже, не можна! А по-друге, очевидно, що людська їжа насичена різними підсилювачами смаку та запаху, після яких нікому не захочеться підходити до корисного та збалансованого сухого корму (якщо, звичайно, це дійсно хороший і збалансований корм). Ну і звичайно, не перегодовуйте вихованця ласощами. Так, ми знаємо, вам дуже подобається спостерігати, як у собачки течуть слинки від одного виду улюблених ласощів. Але на те ви й господар, щоб розуміти, що ласощі - це не для їжі, а для заохочення та виховання.

4. При виборі сухого корму пропонуємо звернути увагу на Miocane від лідера італійської PET індустрії компанії Morando. Miocane мають низку особливостей і здатні зацікавити вибагливих собак:

  • При виготовленні MioСane не використовуються заморожені продукти. Тільки найсвіжіше м'ясо, яке обробляється протягом 24 годин з моменту виробництва! Це дозволяє зберегти більшу кількість вітамінів та поживну цінність.

  • До складу корму входить формула My-Nat Pro - суміш із екстрактів грейпфрута, куркуми, розмарину та гвоздики, яка виступає природним консервантом, дозволяючи не використовувати штучні консерванти та збільшує ароматичну привабливість корму.

  • До складу Mioсane входить яловичий жир, який дуже сильно збільшує смакову привабливість корму і дозволяє якнайдовше зберігати корисні властивості, смак і аромат, навіть при зберіганні у відкритому мішку.

 

 

 

Обрати відповідний корм Miocane