Чого не повинно бути у складі кормів для собак

Чого не повинно бути у складі кормів для собак

Правильне харчування грає важливу роль у забезпеченні здоров'я собак. Вибір якісного корму для вашого вихованця може бути ключем до довгого і щасливого життя вашого чотирилапого друга. Однак деякі корми можуть містити інгредієнти, які будуть шкідливими для здоров'я. Ось три основні компоненти, яких не повинно бути в хорошому кормі для собак:

 

1. Штучні барвники та консерванти

Штучні барвники та консерванти можуть бути причиною алергічних реакцій, проблем із травленням та інших дуже небезпечних захворювань. Тому при виборі корму для вашого собаки варто віддати перевагу натуральним альтернативам без додавання штучних добавок.

 

2. Гормони та антибіотики

Присутність гормонів та антибіотиків у кормі для собак може спричинити резистентність (від лат. resistentia – стійкість, несприйнятливість) до антибіотиків. Тому важливо вибирати корми, які пройшли перевірку на відсутність цих компонентів.

 

3. Низькоякісні білки та жири

Корми, що містять білки та жири низької якості, можуть недостатньо задовольняти потреби вашого собаки в поживних речовинах, що може призвести до проблем із травленням, здоров'ям шерсті та загалом гальмувати правильний розвиток організму. При виборі корму слід звертати увагу на джерела білка та жиру, переважно вибираючи корми з високим вмістом м'яса та рослинної олії.

 

При виборі корму для вашого вихованця, зверніть увагу на раціони Morando Miocane. Вони виготовлені з інгредієнтів найвищої якості та забезпечують собаку всіма необхідними поживними речовинами та мінералами для нормального функціонування організму. При виготовленні Mioсane не використовуються заморожені продукти, штучні консерванти та барвники – лише найсвіжіші та натуральні інгредієнти.

До складу кормів Miocane входить запатентована формула My-Nat Pro - суміш активних компонентів з екстрактів грейпфрута, куркуми, розмарину та гвоздики, яка виступає природним консервантом, дозволяючи не використовувати штучні консерванти, зміцнює природний захист організму і сприяє правильній роботі травної системи, що покращує загальний фізіологічний стан тварини.

До складу Mioсane входить яловичий жир. Енергетична цінність яловичого жиру більша, а температура плавлення вища, ніж у інших жирів, що дозволяє довше зберігати корисні властивості та смакові якості корму.

 

 

 

Обрати відповідний корм Miocane