Як вибрати корм для собак

Як вибрати корм для собак

Вибір правильного корму для вашого собаки грає ключову роль у його здоров'ї та добробуті. З ринком, переповненим різними брендами та варіантами кормів, прийняття правильного рішення може бути складним завданням. Однак, слідуючи цьому посібнику за пунктами, ви зможете знайти найбільш підходящий корм для вашого чотирилапого друга.

 

1. Вік та фізичний стан собаки

Цуценята: Необхідний корм, який забезпечить оптимальний розвиток і зростання, та містить високий рівень білків та жирів.

Дорослі собаки: Їхні потреби в поживних речовинах різняться залежно від активності та розміру. Виберіть корм, який відповідає рівню активності вашого собаки.

Літні собаки: Вони можуть потребувати спеціалізованого корму з меншим вмістом калорій та доданими поживними речовинами для підтримки здоров'я суглобів та серця.

 

2. Розмір та порода

Середні та великі породи: Потрібні корми, що враховують їхню схильність до проблем із суглобами. Корм для великих собак часто містить добавки глюкозаміну та хондроїтину.

Малі породи: Можуть мати швидший метаболізм та вимагати корм із високим вмістом енергії та меншими гранулами.

 

3. Якість інгредієнтів

Білки: Переконайтеся, що основним джерелом білка є м'ясо, а не субпродукти або зернові.

Жири: Якісні жири та жирні кислоти, важливі для здоров'я шкіри та шерсті вашого вихованця.

 

4. Особливі потреби

Алергії та чутливість: Якщо у вашого собаки є алергії або харчові чутливості, виберіть корм, в якому немає проблемних інгредієнтів.

Уподобання за смаком: Деякі собаки можуть віддавати перевагу певним смакам, тому краще підібрати корм, який їм подобається.

 

Висновок

Вибір корму для вашого собаки - це важливе рішення, яке може вплинути на його здоров'я та благополуччя протягом усього його життя. При виборі корму звертайтеся до індивідуальних потреб вашого вихованця, враховуючи його вік, розмір та фізичний стан. Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете забезпечити вашого чотирилапого друга якісним та відповідним харчуванням. Рекомендуємо звернути вашу увагу на сухі корми та консерви для собак Morando Miocane. Раціони Miocane відповідають усім вимогам до сучасних та якісних кормів:

  • Асортименти Miocane враховує вік собак. Ви можете підібрати корм для тварин на всіх стадіях життя - для цуценят, для дорослих собак, для літніх собак;

  • Ви можете бути впевнені, що корм Miocane, який ви вибираєте, ідеально збалансований під потреби саме вашого собаки, якого б розміру він не був - малий, середній, великий або гігантський. У Miocane є раціони для всіх розмірів;

  • Корми Miocane виготовлені зі свіжого м'яса з використанням яловичого жиру та джерелами Омега-3 та Омега-6 жирних кислот. Це дозволяє довше зберігати корисні властивості та смакові якості корму, а також позитивно впливає на здоров'я та красу шесті;

  • В асортименті Miocane є монопротеїнові раціони. Корми тільки з одним видом тваринного білка значно знижують ймовірність виникнення харчових розладів та алергічних реакцій та ідеально підійдуть собакам, які надають перевагу певному виду та смаку м'яса.

 

 

 

 

Обрати відповідний корм Miocane