Про Компанію MORANDO

Компанія MORANDO була заснована в другій половині 1940-х років і на початку діяльності основним напрямком її бізнесу було сільське господарство.

У 1950-х роках, засновник Компанії Енріко Морандо, під час ділової поїздки по Європі, побачив рекламу зоомагазину, на якій були зображені консерви для котів та собак. У той час в Італії ще ніхто навіть не знав про існування готових промислових кормів для домашніх тварин.

Зацікавившись продукцією і можливістю її виробництва у себе вдома, Енріко Морандо придбав кілька ящиків консервів, щоб проаналізувати їх разом з фахівцями з Міністерства сільського господарства Італії. У Міністерстві настільки надихнулися ідеєю, що відразу запропонували Енріко проект виробництва.

Уже в 1955 році на повну потужність запрацював перший завод з виробництва кормів, а Енріко Морандо став засновником не тільки компанії MORANDO, а й цілого напряму бізнесу і самої концепції годування готовими промисловими кормами домашніх тварин в Італії.

MORANDO — Итальянская история корма для животныхСьогодні продукція MORANDO випускається на двох сучасних заводах, загальною потужністю більше 200 000 тонн в рік. Завод на півночі Італії, в місті Андезено виробляє сухі корми і тут також розташовується головний офіс MORANDO. Завод в місті Мальфетта на півдні Італії, виробляє всю широку лінійку вологих консервованих кормів - більше 150 000 тонн на рік.

MORANDO — завод в Андезено

MORANDO — завод в МальфеттаЗ першого дня виробництва і по сьогоднішній день, ключовими аспектами філософії MORANDO є:

Якість - Якість не тільки кінцевої продукції, а й сировини, з якої вона виготовлена. Дотримувати цей аспект нам допомагає те, що велика частина сировини виробляється в Італії і на власних підприємствах Компанії MORANDO.

Користь – Ідеально збалансований унікальний склад, висока засвоюваність, підбір необхідних вітамінів і нутрієнтів - все це допомагає тваринам жити довгим, здоровим та щасливим життям.

Вибір - Широкий асортимент сухих та вологих кормів лінійок Преміум, Супер-преміум і класу Холістік, дозволяє підібрати необхідний раціон для будь-яких тварин, з будь-якими віковими та породними потребами і смаковими пристрастями.


MORANDO — ISO 9001MORANDO — IFS