Як обрати найкращий корм для собаки

Як обрати найкращий корм для собаки

При виборі корму для вашого чотирилапого друга важливо враховувати низку ключових аспектів, щоб забезпечити йому повноцінне харчування та здоровий розвиток. Першим кроком є розуміння потреб вашого вихованця: вік, розмір, рівень активності, особливості здоров'я та переваги в їжі. Потім слід звернути увагу на склад корму, враховуючи наявність необхідних поживних речовин, відсутність шкідливих добавок і адекватне співвідношення білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Не менш важливим фактором є якість інгредієнтів. Вивчіть список компонентів, переконайтеся у використанні високоякісних та натуральних інгредієнтів без гормонів, консервантів та штучних барвників.

Корма Miocane від компанії Morando: найкраще рішення для годування собаки, що відповідає всім перерахованим потребам вашого вихованця.

 

Корма Miocane є ідеальним рішенням для  вашого вихованця. Спеціально розроблені з урахуванням усіх потреб собак, вони забезпечують повноцінне та збалансоване харчування. Вироблені з натуральних інгредієнтів найвищої якості без шкідливих добавок, корми Miocane підтримують здоров'я вашого вихованця та сприяють його активному та щасливому життю. Виберіть Miocane для правильного та найкращого годування вашого собаки, що задовольняє всім його потребам:

 

Сухий корм для цуценят усіх порід Miocane Junior - забезпечує вихованця всіма необхідними поживними речовинами та мінералами для нормального функціонування організму та стабільного росту – найважливішого періоду життя собаки, коли помилка у виборі харчування може негативно вплинути на стан здоров'я у дорослій стадії життя.

 

Сухі корми для дорослих собак середніх та великих порід Miocane - базові корми, які виготовлені з інгредієнтів найвищої якості. До складу кормів входить яловичий жир, який дозволяє довше зберігати корисні властивості та смакові якості корму.

 

Сухі монопротеїнові корми для собак малих порід Miocane Mini Sensitive Monoprotein - допомагають регулювати метаболізм, підтримують функціонування нервової системи та сприяють покращенню роботи травної системи, що покращує загальний фізіологічний стан.

 

Сухі монопротеїнові корми для собак середніх та великих порід Miocane Sensitive Monoprotein - містять сушені водорості Schizochytrium sp., які підтримують здоров'я шкіри та шерсті, зменшують ризик серцево-судинних захворювань, зміцнюють імунну систему, запобігають накопиченню зайвого жиру та корисні для мозкового кровообігу.

 

Сухий монопротеїновий корм для стерилізованих собак Miocane Sensitive Monoprotein Sterilised - містять меншу кількість жирів, більш легкозасвоюваний білок, вуглеводи та грубі волокна для профілактики набору ваги.

 

Сухий корм для собак великих та гігантських порід Miocane Maxi - до складу корму входить глюкозамін та хондроїтин сульфат для здоров'я суглобів та профілактики хвороб опорно-рухового апарату, що життєво важливо для великих собак.

 

Сухий корм для літніх собак усіх порід Miocane Senior (7+) - до складу корму входить запатентована формула My-Nat Pro, яка зміцнює природний захист організму та уповільнює старіння клітин, продовжуючи життя тварини.

 

Консерви Miocane - відмінний вибір для основного харчування та додавання до сухого корму. При виготовленні цих натуральних раціонів не використовуються заморожені продукти – лише свіже м'ясо, що дозволяє зберегти більшу кількість вітамінів. Консерви MioСane не містять штучних консервантів, ароматизаторів та барвників і мають натуральний та дуже привабливий смак та аромат.

 

Монопротеїнові беззернові консерви для собак Miocane Sensitive Monoprotein - унікальний раціон лише з одним видом тваринного білка, що значно знижує ймовірність виникнення харчових розладів та алергічних реакцій у чутливих до компонентів кормів собак. Він також ідеально підійде собакам, які віддають перевагу певному виду м'яса і по-справжньому натуральній їжі.