«Плюси» та «мінуси» супер-преміум кормів для собак

Здоровий вихованець приносить радість його господареві. Правильно організоване, повноцінне харчування, добре ставлення з боку господарів, своєчасний вигул чотирилапого улюбленця – ось і все, що потрібно, щоб тварина була досить своїм існуванням.
«Плюси» та «мінуси» супер-преміум кормів для собак

Переваги корму супер-преміум класу

Приставка "супер" говорить про те, що це готова їжа, рецептура якої розроблялася в лабораторії з урахуванням потреб собак.

 1. В економ-версію поміщають замінники м'яса, барвники та консерванти. Тут неодмінно наявність тваринного білка. Він продукує в тілі собаки амінокислоти, яких немає у рослинному білку та субпродуктах. Виробник вводить до складу м'ясо курки, індички, ягняти, кролика або червону рибу в кількості 40-55% від загальної маси. Наявність м'яса в дегідратованому вигляді підвищує цінність продукту, виключає можливість появи діареї у тварин із слабким шлунком.
 2. Соя, батат, картопля є просто наповнювачами. Їхнє завдання – знизити собівартість продукції під час його виготовлення. Тому в якісні супер-преміум корми такі компоненти не вводяться.
 3. Відсутність гормональних добавок та антибіотиків позитивно позначиться на здоров'ї домашнього вихованця у довгостроковій перспективі.
 4. На відміну від преміального корму «холістик» цей варіант собачої їжі більш доступний за ціною і не містить інгредієнтів, які завдають шкоди собаці.
 5. Їжа від відомого виробника (наприклад Morando) - це гарантія високої якості. Збалансованість сировинних компонентів виключає потребу у додатковому придбанні вітамінів, мікроелементів.
 6. Корм має природний аромат, що швидко і надовго насичує.
 7. Правильна пропорція в натуральних складових дозволяє оптимізувати розмір порції, тобто дешевого корму вихованець з'їдає більше, ніж дорожчого.
 8. Покупцям не потрібно думати, що приготувати власноруч, щоб нагодувати вихованця. Відкрили сухий або жельований продукт – і за хвилину тварина вже їсть. А господарі можуть займатись своїми справами.
 9. У продажу представлені варіанти для тварин з особливими вимогами до їжі.

Недоліки супер-преміум кормів для собак

Корм більш калорійний. Тому виникає необхідність дотримуватися рекомендацій виробника щодо розміру порції. Якщо ви раніше годували свого улюбленця більш дешевим продуктом, то потрібно її зменшити. Відчуючи м'ясо, собака проситиме добавки. Для малорухливих порід переїдання небезпечне ожирінням.

Ціновий фактор. Готуйтеся, що в місяць витрачатимете на собачу їжу велику суму. На одній чаші терезів підвищена вартість, на іншій – здоров'я домашніх улюбленців. Щодня забезпечуючи собаку повноцінною їжею, ви зберігаєте здоров'я її травної системи, кісток, м'язів, шерсті, зору. А це означає, що доведеться набагато рідше звертатися до ветеринара, послуги якого сьогодні не дешеві.

"Плюсів" від годування собак кормом супер преміум класу набагато більше, ніж певних незручностей.

 • Спеціалізовані корми допоможуть підтримувати необхідну дієту, що виключає шлунково-кишкові незручності та алергічні прояви.
 • Для собак у віці (зазвичай після 8 років) замовляють склади з хондроїтином, що покращує стан кісток та зв'язок.
 • Зростаючому організму потрібно багато енергії, тому для цуценят розробляють окремий раціон харчування. Їм не можна давати їжу для дорослих псів, щоб вистачало необхідних елементів зростання кісток, зубів, формування імунного захисту.
 • Собаки, що виношують потомство і годують дітей, також посилено харчуються. Їх їжа повинна рясніти амінокислотами, кальцієм та іншими корисними речовинами.

У компанії Morando легко підібрати корм на будь-який смак вихованця та фактичні потреби. Уся продукція сертифікована.