Корм для стерилізованих собак

Що змінюється у стерилізованих собак? Припиняються гормональні дисбаланси. Характер стає більш поступливим чи сварливим, а режим дня – лінивим та розміреним.

Які особливості має корм для стерилізованих собак

Існують деякі відмінності від собак, які зберегли елементи статевої системи.

 

 • Активність менша, отже, калорійність їжі теж знижується.
 • Білок вибирається таким, щоб швидко засвоювався та не створював проблем у метаболізмі. Але при цьому не потрібно замінювати корм для стерилізованих собак супер-преміум класу дешевим аналогом. Тільки натуральне м'ясо чи риба у правильно переробленому вигляді.
 • Як жири підходять рослинні олії та ненасичені кислоти Omega 6, Omega
 • Вуглеводи в помірній кількості додають ячмінь, неочищений рис та геркулес. Щоб не мучитися з самостійною перевіркою ваги компонентів у їжі, розумніше купити корм для стерилізованих собак. Там дотримано ідеальних пропорцій компонентів для вашого вихованця.
 • Враховується розмір собаки. Дрібним породам корисно отримувати пребіотики. Середнього розміру псам вводять компоненти, що покращують роботу нирок. Гігантські породи малорухливі, тому їм додають до живильних наборів L-карнітин, що нейтралізує жирові накопичення.

Чим чудовий корм для стерилізованих собак преміум класу

Ветеринари попереджають, що у собак, позбавлених тілесних радощів, згодом починають виникати проблеми з опорно-руховим апаратом, функціоналом нирок, роботою кишечника. Побічним ефектом може стати поява алергії, внаслідок чого потрібно буде змінювати раціон тварини.

 

Корм для стерилізованих собак ТМ Morando враховує численні зміни, які відбуваються у житті ваших вірних помічників. Якщо тварина піддала операції у дуже молодому віці або досить похилому, тоді краще вибрати вологі суміші у вигляді паштетів. Дорослій, повній сил особини переважно давати сухі крокети та кульки, щоб сформувати умови для зміцнення зубів.

 

Фрукти, бобові та інші овочі, сушені трави також потрібні вашим улюбленцям. Корм для стерилізованих собак преміум (супер-преміум) класу представлений в інтернет-магазині за доступною ціною. Ми є прямим постачальником товарів від італійського виробника Morando, тому реалізуємо збалансоване харчування на найвигідніших умовах.

Пропонуємо купити корм для стерилізованих собак від 1 упаковки будь-якого об'єму.

 • Швидкий перегляд
  08041
  -20%
  3 кг 1 086.00грн 868.80грн290 грн/кг

  Для собак усіх порід

  • Клас: Супер-преміум
  • Особливі потреби: Для схильних до алергії, Для малорухливих, Для стерилізованих
  • Особливості складу: Монопротеїновий, Не містить курки, З цеолітом