Корм для кошенят

Кошенята, відлучені від мами через пару місяців після народження, починають звикати до іншої їжі. Вони формується власна імунна система, а органи ШКТ вчаться перетравлювати їжу різної консистенції. Також активним, не втомленим від руху малюкам слід отримувати хорошу порцію білка, таурин, вітамінний комплекс та багато чого іншого. Все це ви отримаєте, якщо вирішите купити корм для кошенят. Упакований у герметичні пачі та консерви, він зберігає запах риби, м'яса і викликає бажання швидше поласувати вмістом миски.

Який краще корм для кошенят: сухий чи вологий

Обидва варіанти по-своєму хороші.

 1. Сухі гранули допоможуть зубкам швидше навчитися розкушувати та дробити їжу. Їх можна залишити в мисці, якщо кошеня не доїло. Бажано спочатку розмочувати гранули в молоці, воді, приготованому бульйоні.
 2. Якщо взяти корм для кошенят супер-преміум класу вологого типу, то процес жування спроститься, а перетравлення виявиться легшим. Паштети, дрібні шматочки в соусі дають малюкам віком 2-3 місяці. Вони дуже ароматно пахнуть, а кішки визначають, що настав час їсти, навіть коли чують звук, що шарудить, взятої в руки упаковки.


Корм для кошенят преміум класу у сухому вигляді замовляють, починаючи з 4-місячного віку. Однорічні вихованці переводяться на їжу для дорослих кішок після першого року життя. Вибір готового продукту враховує породу, активність тварини та її особисті особливості, пов'язані зі сприйняттям варіантів складових.

Наскільки безпечний корм для кошенят супер преміум-класу

Прихильники домашнього приготування їжі для тварини доводитимуть, що не особисто контролюють, що їсть їх хвостатий друг. А чи знаєте ви, що в річковій рибі є гельмінти, які при попаданні в кишечник активно розмножуватимуться і викличуть необхідність додаткового антипаразитарного чищення? Корм для кошенят проходить термообробку, яку не витримують бактерії та черв'яки.

 

Мало хто знає, але малюкам до 5 місяців:

 • шкодить молоко. Можна їсти лише кисломолочні продукти, нежирні йогурти та сироватку;
 • сметану краще давати в обмеженій кількості;
 • яйця у сирому чи вареному вигляді підходять лише перепелині (крім тих людей, хто самостійно розводить курей).


Корм для кошенят супер преміум-класу має збалансовану на кожен день кількість мікро- та макроелементів. У домашніх умовах вам доведеться регулярно складати меню для вихованця. Йому не можна дати одну крупу як джерело вуглеводів: до неї потрібно додати м'ясний інгредієнт. Від свинини, курятини, баранини краще відмовитися, зробивши вибір на користь телятини чи індички.

 

Бренд Morando – це готовий корм для кошенят преміум-класу та супер-версії. Вам залишиться тільки насипати їжу в миску і покликати свого муркотить члена сім'ї. А взагалі й кликати не доведеться. Тварина сама відчує приємний аромат та прибіжить без запрошення.

 • Швидкий перегляд
  08600
  -20%
  400 г 198.00грн 158.40грн
  08617
  -25%
  10 кг 3 020.00грн 2 265.00грн227 грн/кг

  Для кошенят

  • Клас: Супер-преміум
 • Швидкий перегляд
  08634 100 г 49.00грн

  Для кошенят від 1 місяця

  • Клас: Супер-преміум
  • Консистенція: Паштет
  • Особливості складу: Беззерновий