Корм для кішок з цеолітом

Водні алюмосилікати Ca і Na є сорбентом природного типу. Вони додаються не тільки готові харчові продукти для домашніх вихованців, але й активно використовуються в організації харчування ВРХ (великої рогатої худоби).

Яку користь дає корм із цеолітом для котів

Добавка вважається цілком нешкідливою. Вона позитивно впливає такі процеси:

 • видалення газоподібних накопичень, що виникають у процесі проходження хімічних реакцій у ШКТ;
 • виведення токсичних залишків, радіоактивних речовин;
 • Поліпшення обмінних функцій організму.

У кожен корм з цеолітом для кішок супер-преміум класу серії MioGatto додана DHA-кислота, що запобігає формуванню жирових відкладень, якщо тварина мало рухається. Вона видобувається з морських водоростей та лосося, добре впливає на якість мозкового кровообігу, органи зору. Ще однією позитивною властивістю є підвищення густини вовни.

Купити корм з цеолітом для котів радимо як:

 1. щоденної профілактичної добавки;
 2. необхідності швидкого очищення вмісту шлунка, якщо у вихованця виявляються ознаки отруєння;
 3. підвищення засвоєння корму слабким організмом (у покинутих мамою кошенят, під час післяопераційного відновлення;
 4. компонента, що покращує загальний фізіологічний стан домашнього улюбленця;
 5. скарбнички корисних речовин. Цеоліт включає до себе 40 мікро- і макрокомпонентів.

Який вибрати корм із цеолітом для кішок преміум-класу

 • Виберіть виробника, якому довіряє безліч власників домашніх вихованців. Це можна зробити за відгуками чи кількістю продажів на маркет-плейсах.
 • Подумайте, яке за розміром упаковка корму з цеолітом для кішок вас більше влаштує.
 • Згадайте, що з їжі залишає хвостату улюбленицю байдужою, а від чого вона захоплюється, ретельно вилизуючи миску, що давно спорожніла. Одні люблять рибу, інші – м'ясо, треті – птицю.
 • Зауважте, які проблеми у кішки є. Оцініть стан вовни, шкіри, її сон, рухливість, щоб згодом порівняти вихідні та кінцеві результати. Після того, як місяць-два дасте тварині поїсти корм із цеолітом для кішок супер-преміум класу.

Чи можна самостійно додавати в їжу тварині природний камінь? Теоретично так, але існує кілька наступних моментів. Як ви плануєте подрібнювати природний матеріал? Скільки насипатимете за один раз? Значно зручніше вибрати готовий харчовий продукт - такий, як корм з цеолітом для кішок преміум-класу Morando, де всі інгредієнти підібрані експериментальним шляхом і введені в точно відміряному на електронних вагах кількості.