Корм 10 кг для котів

Що краще: придбати велику упаковку корму чи запастися маленькими павучами та консервами? Перший варіант вважається вигіднішим у фінансовому відношенні, адже значний обсяг вмісту поміщений у велику пачку.

Другий варіант дозволяє вносити смакову різноманітність, але за умови, що тварина готова до цього (кішки теж бувають консерваторами, які відмовляються є те, до чого вони не звикли).

Купуємо улюблений корм для кішок (10 кг) від виробника.

Італійську марку обирають багато власників котів та собак.

 1. Виробник відмовився від введення до складу курячого жиру та шкіри, які провокують алергічні прояви у домашніх вихованців. Замінником став яловичий жир: він зберігає вихідний аромат продукту протягом усього терміну використання вмісту пакету.
 2. Що ще відрізняє корм для котів 10 кг супер-преміум класу? М'ясо надходить на фабрику свіже та переробляється у першу добу.
 3. Термічна обробка, що щадить, виключає трансформацію поживних речовин в марну і навіть шкідливу форму.
 4. Серія MoioGatto цінується виключно за натуральний склад. Тут відсутні хімічні закріплювачі смаку, колірні добавки. Використовується лише натуральний консерватор My-Nat Pro. З ним вдається купити корм для котів 10 кг або маленький аналог.

Хто купує корм у великих упаковках

Це може зробити будь-яка людина, яка має вдома кота чи кішку. Перелічимо переваги покупки.

Оптовий продаж завжди виходить дешевшим у перерахунку на 1 кг. Містить корм для котів 10 кг продукту преміум-класу.

Якщо ви заводчик, який стежить за чистотою породи, то напевно купуєте збалансований варіант супер-преміум або холістик. Це допомагає сформувати правильний розвиток малюків та підтримувати їхнє здоров'я на належному рівні. Погано відгодованих, з тьмяною вовною, низькою активністю малюків навряд чи захочуть купити.

Зазвичай у квартирі тримають одного вихованця. У приватних будинках нерідко мешкає кілька представників котячих. Тому споживання корму кратно зростає. Найвигідніше купити корм для кішок 10 кг, щоб рідше ходити за ним у магазин. У разі придбання їжі в інтернет-магазині заощаджуйте на загальну вартість пересилки.

Манчкін їдять мало, мей-куни - майже в 2 рази більше.

Британським висловухим потрібно менше їжі. Вони дуже спокійні і не бігатимуть за променем від ліхтарика чи прив'язаного до стрічки папірця.

Абіссін завжди готові пограти, тому їсти хочуть частіше. На добу однієї хвостатої особи потрібно 40-70 г їжі, у деяких випадках витрата становить 85 г.

Вашій улюблениці припаде до смаку корм для котів 10 кг преміум (супер-преміум) класу TM Morando! Відмінна якість продукту змушуватиме домашню тварину з нетерпінням чекати наступного прийому їжі.

 • Швидкий перегляд
  08617
  -20%
  10 кг 3 020.00грн 2 416.00грн242 грн/кг

  Для кошенят

  • Клас: Супер-преміум
  • Особливі потреби: Для вагітних та тих що годують
 • Швидкий перегляд
  08024
  -20%
  10 кг 3 000.00грн 2 400.00грн240 грн/кг

  Для дорослих котів

  • Клас: Супер-преміум
 • Швидкий перегляд
  08025 10 кг 3 000.00грн300 грн/кг

  Для дорослих котів

  • Клас: Супер-преміум
 • Швидкий перегляд
  08612 10 кг 3 140.00грн314 грн/кг

  Для стерилізованих котів

  • Клас: Супер-преміум
  • Особливі потреби: Для стерилізованих, Для малорухливих