Корм для малорухливих собак

Який у вас собака? Готова рвонути на вулицю у пошуку нових пригод, чи некваплива істота-домосід, якій і вдома непогано?

Японський хін, шарпей, пекінес та деякі інші породи належать до другого типу домашніх улюбленців. Гуляють поруч із господарем і не цікавляться вуличними наздоганяннями. Їм потрібен корм для малорухливих собак та дозована видача собачих смакота. В іншому випадку контури тіла тварин набувають небажаних округлостей, додається задишка.

Чому краще купити корм для малорухливих собак

Існує безліч причин, через які потрібне особливе збалансоване харчування.

 • Порода передбачає невеликі лапи. Таким собакам складно швидко і довго пересуватися, тому вони віддають перевагу коротким, неспішним прогулянкам (скай-тер'єри, шпіцу, болонки).
 • Відновлювальний період після операції. Так хочеться балувати чарівну істоту після хірургічного втручання! Що залишається приємному собаці, як не ароматна їжа у збільшеній кількості? А ще можна поскулити, щоб господарі дали щось смачне із загального столу. Давайте корм для малорухливих собак супер-преміум класу не більше, ніж зазначено на упаковці.
 • Вихованці у віці. Їм краще спокійно полежати на м'якому містечку, ніж йти кудись у спеку, холод чи сніг.
 • Видалення репродуктивних органів. Більше не захочеться бігати за протилежною статтю, щоб обнюхати і зацікавити собою. Пес менше рухається, тому в нього змінюється метаболізм. Розумно буде купити корм для малорухливих собак та уточнити у ветеринара-дієтолога розмір правильної порції їжі.

Що небажано робити за наявності собаки зі слабкою фізичною активністю


Доброта та незнання основ харчування призводять до подальшого лікування вихованців.

 1. Собаці не можна давати солодкі, солоні, пряні, копчені продукти, горіхи, гриби. Краще придбайте корм для малорухливих собак супер-преміум класу Morando, від якого немає шкоди.
 2. Велика порція гарніру у вигляді каші призведе до надмірної кількості вуглеводів. Аналогічно не можна давати лише м'ясні продукти, збіднюючи раціон.
 3. Випрошування їжі зі столу господарів неприпустимо. У домашнього улюбленця є своя миска та визначено час годування.
 4. Для порід, схильних до харчової алергії, виключіть із раціону курку, яловичину, яйця та зернові. Зверніть увагу на корм для малорухливих собак преміум-класу (супер-преміум класу) з індичкою.
 5. Давати корм чи самостійно приготовану їжу потрібно після, а чи не до прогулянки. ШКТ собаки вимагає спокійного перетравлення у положенні лежачи.

Щоб зрозуміти, що тварина отримує зайву кількість їжі, зверніть увагу на крупи. Якщо маклаки виділяються візуально, значить, жирова тканина є надлишком. Терміново переходьте на корм для малорухливих собак, який дає хороше насичення, перешкоджає формуванню жирових відкладень, появі проблем із серцем, укороченню життя вашого чотирилапого члена сім'ї.

 • Швидкий перегляд
  08041
  -20%
  3 кг 1 086.00грн 868.80грн290 грн/кг

  Для собак усіх порід

  • Клас: Супер-преміум
  • Особливі потреби: Для схильних до алергії, Для малорухливих, Для стерилізованих
  • Особливості складу: Монопротеїновий, Не містить курки, З цеолітом